צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ויזה לאוסטרליה עם מאסטר ויזה!

ארצות הברית איננה היעד היחיד שצעירים מכוונים אליו אחרי השחרור, בחופשות סמסטר וכדומה. גם לאוסטרליה רבים מגיעים למטרות טיול, ביקור חברים ועוד, ובדומה לארצות הברית, גם היא מחייבת הוצאת ויזה. מעולם לא היית בגבולות שגרירות אוסטרליה וחושש כי לא תצליח לקבל ויזה? עם השירות הייחודי של מאסטר ויזה אין לך מה לדאוג.

איך מוציאים ויזה לאוסטרליה?

לשמחתם של הנוסעים לאוסטרליה, הדרך לקבלת אישור כניסה למדינה קצרה יותר בהשוואה לארצות הברית, שכן אין כל צורך בראיון. עם זאת, מילוי הטפסים צפוי לתפוס חלק נכבד מהזמן, ויש להקדיש להם את מלוא תשומת הלב על מנת להגדיל את סיכויי קבלת הויזה.

ישנם שני סוגים של טפסים הכרוכים בפרוצדורה הזו, סוג אחד קרוי "מסמכי חובה" והשני "מסמכים תומכים". מסמכי החובה מהווים את הבסיס לכל בקשת ויזה וכל אחד ללא יוצא מן הכלל צריך למלא אותם.

במסמכים מסוג זה יהיו שאלות על נושאים הקשורים בתאריכי יציאה מהארץ ותאריכי חזרה צפויים, צורך בחתימה של המועמד לקבלת הויזה, צירוף של שתי תמונות דרכון מיוחדות וקבלה עבור תשלום האגרה על הגשת הבקשה.

תוכן המסמכים התומכים פונה לקבוצות פרטניות יותר של האוכלוסיה, המצריכות כל אחת התייחסות נפרדת, כל עוד מדובר בגילאים שבטווח 18 עד 30 בלבד. לדוגמא, שכירים מתבקשים לצרף מכתב מהמעסיק שלהם שהוא מודע לנסיעה המתוכננת ותלוש משכורת מהחודש האחרון שלפני הגשת הבקשה.

עצמאים יראו כי הם עוסקים מורשים או בעלי חברה וסטודנטים יתבקשו לצרף תעודת סטודנט בתוקף כהוכחה להיותם סטודנטים בארץ, וגם אישורים שונים ממזכירות המחלקה במוסד הלימודים.

מסמכים כלליים יותר שיהיה בהם צורך במידה ורלוונטי יהיו אישורים רפואיים על בריאות תקינה, הזמנה לביקור ממכר המתגורר באוסטרליה, תעודת השחרור מצה"ל, חוזה השכירות שלך בדירה מול בעל הבית במידה והוא על שמך, מצב חשבון עובר ושוב של כמה חודשים אחרונים ועוד.

שגרירות אוסטרליה דורשת מקטינים גם חתימה של ההורים וממבוגרים מעל גיל 75 להוסיף אישורים מרופא מורשה על ידי השגרירות שיש בכוחך לעמוד בנסיעה.

באופן כללי, יש להגיש את המסמכים בצירוף תשלום האגרה לשגרירות אוסטרליה הממוקמת בתל אביב באמצעות הדואר הרשום ולהמתין לשליח מטעמה שיגיע עם האישורים כעבור זמן מה, וגם לו יש לשלם כמה עשרות שקלים (כ-70 שקלים בממוצע) עבור השירות.

האם לגשת לשגרירות אוסטרליה באופן עצמאי?

ניתן להגיש בקשת ויזה לאוסטרליה לבד אך לא תמיד היא מאושרת כשדברים נעשים באופן עצמאי ולא מנוסה. אנו במאסטר ויזה מתמחים בקבלת אישורי ויזה לארה"ב, אוסטרליה וכדומה, ועל כן נוכל לסייע לך להעלות את סיכוייך לקבל ויזה במהירות ובהרבה פחות כאבי ראש ומאמצים. ננחה אותך כיצד למלא את הטפסים ונלווה אותך לאורך כל הדרך.

נשמח לענות לשאלותיכם ולתת ייעוץ ראשוני חינם ללא כל התחייבות

התקשרו : 1700-72-74-76 או השאירו פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!