צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

הנפקת ויזה לארה"ב 

הוצאת ויזה לארצות הברית נדרשת מכל אזרח ישראלי המעוניין להיכנס לשטחה של ארצות הברית, כאשר סוג הויזה המונפקת נקבסעת באופן פרטני על פי מטרות הביקור וכדומה. ויזה לארה"ב לבעלי אזרחות ישראלית, מוענקת לאחר בדיקה קפדנית מצד הרשויות הרלוונטיות, הבוחנות בין היתר את פרטיהם של  מגישי הבקשות לקבלת ויזה ואת מטרות ביקורם בארצות הברית. מטרת הבדיקה הדקדקנית היא לוודא שאין בכוונתם של האזרחים הישראליים הנכנסים לארה"ב, כל רצון להשתקע במדינה מעבר לתקופה שהוגדרה להם בהתאם לסוג הויזה אותה הם קיבלו. 

מהם השלבים להנפקת ויזה לארה"ב?  

הוצאת ויזה לארה"ב הוא הליך בירוקרטיה המתנהל אל מול שגרירות ארה"ב בישראל, כאשר התהליך עצמו מורכב משלושה שלבים עיקריים: 

  1. מילוי טופס בקשה והגשתו לגורמים הרלוונטיים בשגרירות ארה"ב בישראל + תשלום אגרה 
  2. תיאום מועד ראיון בשגרירות 
  3. קיומו של ראיון בשגרירות 

בסיום הראיון, תימסר הודעה למגיש הבקשה בדבר הסכמה ו/או סירוב לגבי בקשתו, ובמידה ובקשתו לויזה תאושר, הוא יידרש להשאיר את דרכונו בשגרירות ארה"ב לצורך הנפקת אשרת הכניסה (ויזה) אשר תשלח אליו בדואר מספר ימים לאחר מכן. 

טיפים חשובים שייסעו לכם בדרך להשגת ויזה לארה"ב 

אם גם אתם מעוניינים להיכנס לשטחה של ארצות הברית בזמן הקרוב, ישנן מספר המלצות חשובות שכדאי לכם להכיר על מנת לקדם את המהלך ולפעול להצלחתו, וביניהן:

  • הגדירו מראש את סוג הויזה אותה אתם מעוניינים להשיג – כפי שציינו למעלה, ישנם מספר סוגי ויזות לארה"ב: ויזת תייר, ויזה דחופה, ויזת משקיע, ויזת סטודנט, ויזה לצרכי עבודה וכדומה. הגדרת סוג הויזה בהתאם למטרות הנסיעה, נועדה לצורך ניהול התהליך בהתאם לדרישות לכל אחד מסוגי הויזות. 
  • הפקידו על מילוי תקני של טופס הבקשה – את טופס הויזה חשוב למלא בצורה מדויקת ותקנית ולענות באופן כנה על כל אחת מהשאלות המופיעות בו. 
  • הגישו את הטופס באופן תקני וודאו שאתם מצרפים לטופס את כל המסמכים הנדרשים ואת קבלת תשלום האגרה. 
  • לראיון בשגרירות הקפידו להגיע בתלבושת הולמת והתנהגו בנימוס לאורך כל הראיון. 
  • וודאו שאתם מגיעים ליום הראיון שברשותכם כל המסמכים אותם נדרשתם להציג על פי דרישות סוג הויזה אותה אתם מבקשים. 

אנחנו בחברת מאסטר ויזה, עוסקים ומתמחים בליווי הליכי הגשת בקשות ויזה לארה"ב משלב הסיוע במילוי הטופס ועד הכנת מגישי הבקשה לראיון. לרשותנו, ניסיון רב שנים בתחום ואחוזי הצלחה גבוהים במספר הבקשות אשר הוגשו על ידינו ואושרו בסופו של הליך. למידע נוסף בנושא אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן 

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!