רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת עד 31/07

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!
מאמרים מומלצים
מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה
צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

מתוך 10 (צעירים) 7-8 מקבלים ויזה חיובית

קבלת הויזה, היא כמובן החלטה בלעדית של קונסול אמריקאי במעמד ראיון בשגרירות ארה"ב בלבד, אך צוות מאסטר-ויזה עובד כל כך קשה כל השנה במטרה ללמוד את התהליך מלקוחות שניגשו לראיון, מה הלך בראיון, מה נשאל, מתי ולמה ? הצוות מתחקר את הלקוחות באשר הם במטרה להבין את התהליך מקרוב באופן שוטף, לכן כל שינוי הנערך, הצוות מודע לו הרבה לפני כל שאר המתחרים, שיטה זו מוכחת כמוצלחת ועובדת, זה גורם מספר אחד לאחוזי הצלחה גבוהים !!!

מדוע אחוזי ההצלחה אצלנו הם הכי גבוהים - (הדרכה מלאה לפני הראיון !)

לאחר שליחת הטופס, הצוות עובר בצורה מדוייקת על כל התשובות שהזנתם, מוודא כל טעות שהיא ברמת אימות, איות ואפילו תכנון טיול תקין והגיוני, אנחנו יודעים בדיוק מה שגרירות ארה"ב רוצה לראות בטופס ואנחנו נודא שהקונסול ישים לב לפרטים הכי חשובים שיש לכם לומר ולציין (במסגרת אמיתות הדברים כמובן), לאחר תיקון הטפסים, נתאם לכם ראיון ואז.. מגיע החלק הכי אהוב עלינו (כי אנחנו ממש טובים בו) ה-ד-ר-כ-ה מלאה לפני הראיון !!! צוות ההדרכה יעבור איתכם על כל מסמכי החובה ועד לכל סעיף במסמכים התומכים (מכתב מבן משפחה המזמין אתכם לביקור, תעודת שחרור מצה"ל וכו'

אנחנו הכי טובים ? (כן, כן וכן)

מנהל מחלקת שיווק אצלנו יכול לכתוב לכם כאן בשורות אלו: "אנחנו הכי טובים, הכי מהירים והכי מקצועים…" כל אדם יכול לכתוב ולהבטיח כמעט כל דבר, הנה אנחנו מבטיחים ש…"יש פילים ורודים והשמים ירוקים" (היה יכול להיות נחמד, לא?) כלקוח אנחנו מגלים לרוב רק לאחר תשלום איך באמת השירות והיחס, אם הגעתם דרך המלצה (חבר, מכר, שכן או אחד מעשרות אלפי הויזות שהגשנו) אז אתם רגועים ואתם בכלל לא קוראים שורות אלו, אתם עם אחד הנציגים שלנו בטלפון מסדירים תשלום ומתאמים מועד ראיון בשגרירות, ולאלו שהגיעו דרך ערוצי הפרסום: בואו נעשה סדר בדברים: אצלנו סיכויי ההצלחה הם הטובים במדינה וזה מוכח !!! השירות מצויין (פה נעצור), כי זה כבר תוכן שיווקי, רק תנסו אותנו ותהיו מרוצים.


עדין לא בטוחים ? תקראו את הכתבה שפורסמה עלינו בוואלה – 10 הטיפים להוצאת ויזה לארה"ב 

נשמח לענות לשאלותיכם ולתת ייעוץ ראשוני חינם ללא כל התחייבות

התקשרו : 1700-72-74-76 או השאירו פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!