רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת מוזלת לכבוד חג הפסח עד 29/04

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*

הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​

קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!
מאמרים מומלצים
מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ויזה לארה"ב בתקופת הקורונה

מדובר בויזה דחופה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר פרטים אנחנו עושים עבורכם הכל ומתחייבים למצוא לכם ראיון מוקדם יותר, בהתחייבות.

 

ארצות הברית של אמריקה היא המדינה בה מספר החולים והמתים מקורונה הוא הגבוה ביותר מבין כל מדינות העולם, כאשר מניין הנפטרים מהמחלה, נכון לסוף חודש פברואר 2021, עמד על למעלה מ-500,000 איש. נגיף הקורונה כזכור לכולנו, התפרץ בעיר ווהאן שבסין ביום האחרון של שנת 2019, וב-20 לינואר דווח על מקרה ראשון של קורונה בארצות הברית, כאשר אזרח אמריקאי ששב מהעיר וואהן שבסין היה לאמריקאי הראשון שאובחן כנושא את הנגיף. בעקבות כך, דונאלד טארמפ, הנשיא היוצא של ארה"ב, הטיל מגבלות נסיעה לסין ואף הטיל חובת בידוד ביתי על אזרחים אמריקאיים שהגיעו ממחוז חוביי שבסין.

בתחילת חודש מרץ 2020, הנשיא טראמפ הודיע על הפסקת הטיסות ממדינות אירופה לארצות הברית ובמהלך אותו החודש הוא הודיע גם על השעיה זמנית של ההגירה לארצות הברית, מגבלה אשר הובילה בין היתר להשעיית הפעילות בשגרירות ארה"ב בישראל ולהפסקת הנפקת ויזה לארה"ב לישראלים. כחודש לאחר מכן, בתחילת חודש אפריל 2020, הנשיא טראמפ הודיע על הפסקת כלל הטיסות הבינלאומיות לארצות הברית. מגבלות אלו בוטלו במהלך חודש מאי 2020, כאשר באותו החודש חודשה גם הפעילות של שגרירות ארה"ב בישראל תחת מגבלות כאלו ואחרות עליהן נפרט בהמשך. חשוב לציין שמגבלות הכניסה לארצות הברית לאורך כל החודשים האחרונים הוטלה על אזרחים זרים בלבד, כאשר מחזיקי אזרחות אמריקאית הורשו להיכנס לשטחה בהתאם למגבלות בידוד כאלו ואחרות להן הם נדרשו.

לאורך כל החודשים האחרונים לתקופת כהונתו, הנשיא טראמפ, התמודד עם ביקורת הולכת וגוברת בכל הנוגע לאופן ניהול משבר הקורונה בארצות הברית, דבר אשר הוביל בסופו של דבר להחלפת השלטון בארצות הברית במסגרת הבחירות לנשיאות אשר התקיימו במהלך חודש נובמבר 2020.

הגבלות בעקבות הקורונה לאחר חילופי השלטון בארצות הברית

נצחונו של ג'ו ביידן בבחירות לנשיאות, הוביל לכך שהנשיא הנכנס חתם על שורה ארוכה של צווים במסגרתם נקבע כי כלל הנכנסים לשטחי ארצות הברית יהיו מחויבים בתקופת בידוד וכלל האזרחים האמריקאיים יהיו מחויבים בעטיית מסיכות כאשר הם שוהים במבנים פדרליים, בתחבורה הציבורית ובטיסות.

מגבלות בכל הנוגע לפעילותה של השגרירות האמריקאית בישראל

נכון להיום, ראיונות לצורך קבלת ויזה לארה"ב מתקיימות בשגרירות האמריקאית בישראל רק עבור מבקשי ויזות עבודה ויזות סטודנט ובמקרים דחופים, כאשר העדכונים השוטפים בנוגע לפעילותה של השגרירות האמריקאית בישראל נעשים על ידי עמוד הפייסבוק של השגרירות ובאמצעות שליחת הודעות לאזרחים ישראליים אשר זומנו לראיון בשגרירות לצורך השלמת תהליך קבלת ויזה לארה"ב.

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!